Producenci

Rzetelna firma

O nas

Serdecznie witamy w naszym sklepie internetowym www.infosaturn.pl!

Sklep internetowy działa 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

Hurtownia w Zamościu otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Firma Saturn powstała w 2009r. Jesteśmy hurtownią zajmującą się dystrybucją chemii ogólnobudowlanej. W naszej ofercie znajdą Państwo: farby, kleje, lakiery, akcesoria malarskie, silikony, piany montażowe, narzędzia ręczne, środki grzybobójcze. Specjalizujemy się w przemysłowych systemach epoksydowych firmy RAFIL. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów takich firm jak: Śnieżka, Dębica, Nobiles, Dekoral, Aksil, RAFIL, Silpac, Primacol, Puls i wiele innych.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest zaopatrzenie sklepów budowlanych i firm usługowych na terenie województwa lubelskiego. Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem RZETELNA FIRMA .

Stawiamy na profesjonalną i sprawną obsługę Klienta, a także jego zadowolenie ze współpracy z nami. Ciągle staramy się wzbogacać asortyment, a każdego Klienta traktować indywidualnie. Jeśli są Państwo zainteresowani nabyciem produktu, którego nie ma w naszej ofercie - prosimy o kontakt. Z chęcią odpowiemy na Państwa zapytanie i dołożymy wszelkich starań w jego realizację.

Pozdrawiamy i życzymy udanych e-zakupów!

Zespół sklepu www.infosaturn.pl

Sklep internetowy Shoper.pl